O nas

Gospodarstwo agroturystyczne „Siedlisko”

Pobyt w Siedlisku to powrót do prawdziwej, polskiej wsi, gdzie rano pieje kogut, powietrze pachnie rosą a wieczorem rechoczą żaby.

Tutaj cisza brzmi jak nigdzie indziej, a kilkadziesiąt gatunków ptaków umila czas spędzony na świeżym powietrzu.

Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących i kochających spokój, naturę, przyrodę i prostotę wsi. Dla tych, którzy potrafią docenić czas spędzony z dala od miasta, w wyjątkowym miejscu. Posiadamy noclegi z wyżywieniem na Roztoczu zachodnim co pozwala na wyciszenie się i korzystanie z pełni natury

Ale też dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na rowerze, w kajaku lub pieszo i chcieliby odnaleźć nieznane zakątki Roztocza Zachodniego. Jest tu wiele ścieżek i tras rowerowych, których nie ma w przewodnikach. Lubiącym ruch chętnie je wskażemy.

Letnie wycieczki bryczką i zimowe kuligi saniami po okolicznych lasach i wąwozach lessowych dostarczą Gościom wielu niezapomnianych wrażeń.

W naszym gospodarstwie dzieci mają możliwość kontaktu ze zwierzętami domowymi i gospodarskimi oraz zabawy w bezpiecznym i naturalnym środowisku. Chętnie i z wielkim zaangażowaniem uczestniczą przy obrządku zwierząt i innych pracach w gospodarstwie.

Dorośli, na co dzień aktywni zawodowo, znajdą tu wytchnienie od zgiełku i pędu miasta. Starsze pokolenie chętnie tu zagląda z sentymentem wspominając dzieciństwo na wsi.

Świetnie relaksuje obserwacja dzikiej przyrody z tarasu domu. Wszystkich zadziwia natura tętniąca życiem o każdej porze dnia i nocy.

Obok domu pod rozłożystą lipą pośród brzęku pszczół i unoszącego się aromatu kwiatu lipowego odbywają się wzniosłe dysputy które nieżadko trwają do późnej nocy.

W najbliższej okolicy Siedliska jest wiele miejsc, w które warto się wybrać na wycieczkę pieszą. W niedalekich odległościach znajdują się doskonale zlokalizowane wieże widokowe, z których oglądać można pagórkowaty teren i wyjątkowy krajobraz tej części Roztocza.
Ponadto można zajrzeć to lasu i przejść się labiryntami lessowych wąwozów, poszukać grzybów i odetchnąć niepowtarzalnym powietrzem. Nieraz można na swojej drodze spotkać zwierzęta takie jak sarny lub zające. Amatorzy ornitologii na pewno będą mieć sporo do obserwowania.

W okolicy Siedliska rozróżniliśmy około 80 gatunków ptaków, a na pewno wiele z nich chowa się jeszcze w zaroślach i można je głównie usłyszeć.

ZAPRASZAMY!

Gości zapraszamy na wypoczynek przez cały rok, na weekendy, święta oraz wakacje i ferie. Organizujemy sielskie biesiady z muzyką i tańcami, zjazdy rodzinne oraz imprezy prywatne.

Chłopków 90
23-440 Frampol
woj. lubelskie

Facebook

Instagram

© 2021 Gospodarstwo Agroturystyczne SIEDLISKO W CHŁOPKOWIE. Wszelkie prawa zastrzeżone